$2

Saray Tripleks Armutlu da Kaçırma

İlan Sahibi: acil ihtiyactan

25 Eki, 21 11:46 pm İlan Konumu subscriber

İlan Bilgileri

Durumu:DEVREDENLER,

Marka:DEVREDENLER,

Model: tripleks villa

İletişime geç

Mesaj Yaz

Description

Benim Kentim Yalova

Kendine ait termal tesisi, plajı ve yat limanı bulunan Benim Kentim Yalova Evleri ile;

Doğanın tüm zenginliği yanı başınızda...

Samanlı Dağları’nın denizle buluştuğu noktada inşa edilen Benim Kentim Yalova’da, her mevsim başka renklere bürünen gür bir ormana komşu olacaksınız. Benim Kentim Yalova’da her sabah uyandığınızda zinde bir hayata günaydın diyeceksiniz. Bazen bahçenizdeki ağaca konuk olacak bir sincap, cıvıltıları içinizi ferahlatacak kuşlar, zengin ormanı ve peyzajıyla Benim Kentim Yalova, size doğanın kalbinde ayrıcalıklı bir yaşam sunacak.

Yenilenme ve Yaşam Merkezi Benim Kentim…

Benim Kentim’de hayatın mucizelerle dolu olduğuna tanıklık etmeniz için öyle çok neden var ki... Evlerinize kadar ulaşan termal su ile dilediğiniz her an tazelik ve yeniliği yaşamınıza taşıyabilir, termal suyun mucizeleriyle hayat bulabilirsiniz. Dört yanınızı saran yeşil ve mavi ile içinize çektiğiniz her nefeste bedeninizdeki ve ruhunuzdaki yenilenmeyi hissedebilirsiniz. Benim Kentim’de bir hafta değil, bir ömür tatildesiniz…

Benim Kentim’de çocuklar hep mutlu!

Günün her saati çocuğunuzla keyifli vakit geçirebileceğiniz oyun alanlarında, onun da arkadaşlarıyla sosyalleşmesini sağlayabilirsiniz. Benim Kentim’de dört mevsim doğayla iç içe büyüyen çocuğunuza, sevginin en güzel şeklini öğretebilirsiniz.

Dört Mevsim Huzurlu Bir Yaşam…

Benim Kentim’de, Armutlu’nun doğal ekolojisine ve iklim yapısına uygun ağaç ve bitkiler dört bir yanınızı sarıyor. Çam, meşe, çınar, ıhlamur, kestane, kavak ağacı yüzlerce bitkiden oluşan uçsuz yeşillikler, huzur dolu sabahların müjdeleyicisi oluyor. Kuş seslerinin hayatınızın her anına eşlik ettiği Benim Kentim’de günler, şehirden uzakta, sakinlikle akıyor.

Evinize kadar gelen mucize:Termal su ile yenilenme

 

Benim Kentim’de evlerinize kadar uzanan termal su ile dilediğiniz an yenilenmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Tarih boyunca yüzlerce hastalığa şifa olmuş termal su ile doğadan gelen tazeliği kendinize armağan edebilirsiniz.

Benim Kentim’de sağlık var!

Doğada aldığınız her nefes yaşamınızı tazelerken, SPA, buhar odası, termal havuz imkanları, hayatınıza yenilik ve canlılık getirecek. Stresten, ağrıdan, yorgunluktan uzakta, kendinizi sıcak ve huzurlu sulara teslim edebilirsiniz.

 

 

  • İstanbul 60 dk
  • Bursa 45 dk
  • İzmit 60 dk
  • Sabiha Gökçen Havalimanı 60 dk
  • Marmara Denizine Sıfır

Detaylı bilgi için lütfen arayınız...

ERA City Gayrimenkul

YUNUS KOLAT

0532 726 15 88

Kısa Açıklama