Image

Acilihtiyactan net – Acilihtiyactan.com

2003 Yılında internet dünyasında acil (öncelikli hızlı sonuç nakit dönüşü) hedefine yönelik bir portal oluşturarak satışında fiyatınının avantajı düşüklüğü nedeniyle öncelik kazanan satışları bir araya toplayarak, bulunamayan ürün ya da hizmetleri direk üreticisinden tükeciye ulaşmasını sağlayacak bir dijital ağ oluşturmak amacıyla kurulmıuştur.

Öncelikle hızlı ve nakit öncelikli satışların alıcıyla satıcıyı buluşturacağı ortam olma özelliğini taşıyan www.acilihtiyactan.net benzer nitelikteki sitelerden ayrıldığı nokta ihtiyaca tam hizmet sağlamayı tek hedef olarak planlamasından kaynaklanan avantajlar sunmaktadır. Stok fazlanız, ürün fazlanız, ihtiyaç fazlanız olan ürünleri üreticiden ihtiyaç sahiplerine gerçek doğru bilgilerle sunarak ihtiyacı karşılamaya yönelik bir sistemi kolaylaştırarak ülkemizdeki üreticilere katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Üreticilerin ilan sahiplerinin beyanlarını doğru ve esas olarak kabul eden sitemiz bu beyanlardaki eksik hatalı taraflı yanıltıcı bilgilerden sorumlu olmayacağını buradan bildirerek dürüst bilginin satışlarda önemli bir başarı olduğunun da altını çizerek kullanıcılarıyla paylaşmayı esas saymaktadır. Emlak,otomobil,ikinci el eşya, elektirik eloktronik ürünler, bilgisayar, cep telefonu, tekstil, tekstil ürünleri, tekstil hammadesi, otomobil yedek parça, çıkma yedek parça, inşaat makineleri, ağır iş makineleri, 3d tasarımparçalar, yağı tablolar, sanat ürünleri, toprak-çamur ürünleri, seramikler, kıymetli madenler, plastik, plastik hammade, toptan gıda, gıda ürünleri, tarladan ürünler, tarım ürünleri, tarım makineleri, sebze, meyve, organik gıdalar, kırmızı et, karkas et, canlı hayvan, küçükbaş hayvan, deniz ürünleri, balık, dondurulmuş gıdalar, deniz araçları, deniz araçları yedek parçaları, inşaat makinaları yedek parçaları bu ve buna benzer ürünlerin , hizmetlerin tüketiciye doğru şekilde sunulması sosyal ağları destekleyerek tanıtılması ve satışının hızlandırılmasını sağlayacak sisteminin kullancıların hizmetine sunulmasını amaçlamıştır. Öncelikli olarak üretici firmalar, alıcı satıcılar, hizmet sağlayanlar sitemize üye olup ücretsiz ilan vererek mağaza açarak tüketicilere ulaşabilirler. www.acilihtiyactan.net olarak dijital dünya da kullanıcılarımıza satış hızı kazandırmak ve katkı sağlamaktır. Dünyanın dijitalleştiği bu dönemde önemli bir evre olduğuna inandığımız bu dijital dönemde internet ve uzantılarından faydalanacağımıza inanmaktayız. Herkese başarılar dileriz.

Yönetim Kurulu